dom murowany

Technologia Ytong

Stawiamy na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, wykorzystując technologię Ytong. Bloczki Ytong EnergoUltra+ to wybór idealny dla tych, którzy marzą o domu murowanym, który łączy w sobie efektywność energetyczną, zdrowy mikroklimat wewnątrz oraz trwałość.

  • Nowoczesne i trwałe materiały
  • Doskonała izolacja termiczna i akustyczna
  • Energooszczędność i ekologia

Zaawansowana izolacyjność i naturalne składniki

Bloczki Ytong EnergoUltra+ charakteryzują się wyjątkową izolacyjnością termiczną, dzięki czemu Twoje przyszłe ściany będą ciepłe, zdrowe i oddychające. Produkcja bloczków opiera się na wykorzystaniu naturalnych surowców, takich jak piasek, wapno i woda, co zapewnia ekologiczne i trwałe rozwiązanie.

Oszczędność czasu i kosztów

Ściany jednowarstwowe z bloczków Ytong EnergoUltra+ nie wymagają dodatkowego ocieplenia, co skraca czas budowy i redukuje koszty związane z wykonawstwem. Wybierając tę technologię, oszczędzasz na pracach dociepleniowych, dzięki czemu możesz przeznaczyć zaoszczędzone środki na inne aspekty wykończenia domu.

Wyjątkowe właściwości i praktyczność

Bloczki Ytong EnergoUltra+ są nie tylko energooszczędne, ale również charakteryzują się doskonałą paroprzepuszczalnością, co przyczynia się do utrzymania zdrowego klimatu w domu. Materiał jest niepalny, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję biologiczną. Łatwość w bruzdowaniu pod instalacje elektryczne i sanitarne oraz gładka powierzchnia ścian sprawiają, że wykończenie domu staje się prostsze i szybsze, a przede wszystkim – efektywniejsze w zakresie wykorzystania powierzchni mieszkalnej.

Ściana o grubości 48 cm to gwarancja ciepła i energooszczędności Twojego domu.

Zyskujesz na czasie ze względu na brak konieczności dodatkowego ocieplania budynku.

Krótszy czas budowy to szybsze zakończenie całej inwestycji i mniejsze koszty.

Zbuduj z nami swój wymarzony dom.

Odbierz bezpłatną wycenę budowy domu wg. dowolnego projektu. Przejdź do formularza bezpłatnej wyceny.